08 Kwiecień 2020
Nasze kierunki w roku szkolnym 2019/20

Powiększ zdjęcie


Nawigacja
Strona główna

O zespole szkół

Patron szkoły

ZSUiS - opisy zawodów

REKRUTACJA

Programy szkolne

Szkolne informacje

KURSY CKZ

Plan rozwoju ZSUiS

Z życia szkoły

OFERTA PRAKTYK

Informacje dla rodziców

Plan lekcji (.pdf)

Matura 2019 (.pdf)

Wykaz podręczników na rok szkolny 2019/2020

Egzamin maturalny i zawodowy 2019

ORE

Sukcesy uczniów

Zastępstwa

RODO


Do pobrania

Biblioteka

Pedagog

Kontakt

Galeria zdjęć

Szukaj

Inne strony

Wiadomości archiwalne

Dla nauczycieli

Informacje dla absolwentów
Pogoda
Oferta Zespołu Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle
Mikołajkowe pląsy
Mikołajkowe pląsy

Szkolny Klub Wolontariatu z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza – 5 grudnia, wziął udział w „Mikołajkowych pląsach” , które zostały zorganizowane przez Powiatowe Młodzieżowe Centrum Wolontariatu w Jaśle. Podczas pląsania młodzież z jasielskich grup wolontaryjnych w Mikołajowych strojach oraz ubrana w czerwone czapeczki rozdawała słodycze i gadżety pozyskane od jasielskich firm małym dzieciom oraz grzecznym, nieco starszym przechodniom. Czerwony korowód Mikołajów udał się do m. in. do Starostwa Powiatowego, gdzie spotkał się z wicestarostom Franciszkiem Miśkowiczem oraz odwiedził Urząd Miasta Jasła, gdzie miał okazję widzieć się z Burmistrzem Miasta Jasła Andrzejem Czarneckim. Na zakończenie wolontariusze ku radości zdziwionych Jaślan przeszli głównymi ulicami miasta.

Przy okazji „Mikołajkowych pląsów” nasz szkolny wolontariat w dużej grupie liczącej 21 osób nie omieszkał promować obecnie najważniejszą dla naszej szkoły akcję charytatywną- Szlachetną Paczkę. Młodzież rozdawała ulotki, opowiadała o akcji i uzyskała zapewnienie o włączeniu się do projektu m.in. od pana A. Czarneckiego. Trzymamy za słowo wszystkich, którzy obiecali wesprzeć naszą sztandarową akcję.

Akcja „Mikołajkowe pląsy” to inauguracja „Tygodnia Wolontariatu”, realizowanego w ramach programu „Szkoła bez przemocy”, w programie mamy zaplanowaną zbiórką żywności i środków czystości dla potrzebującej rodziny oraz  organizację i obsługę magazynu Szlachetnej Paczki.

Galeria zdjęć

e-dziennik UONET+
BIP i ePUAP
progeCAD
progeCAD.pl banner
Losowa fotografia